Predplatné časopisu

14.09.2014 12:07

Snažíme sa ísť s dobou a aj zlepšovať naše služby. Okrem príbehov, fotiek a súťaží, Vám prinášame novú službu v podobe PREDPLATNÉHO.

 

O čo ide?

Náš časopis je dostupný na stránke ulozto.sk, ale aj napriek tomu, sa niekomu môže zdať toto sťahovanie jednotlivých čisiel neosobné. Preto sme prichystali jednoduchšiu verziu, kde Vám bude časopis chodiť priamo do mailovej schránky. Stačí zahlásiť svoju mailovú adresu a vyplniť, od ktorého čísla chcete odoberať náš časopis. Následne Vám pošleme číslo časopisu, ktoré Ste si vybrali (ak je už vybrané číslo na svete).

Koľko za túto službu zaplatím?

NIČ! Táto služba je celkom zdarma. :) A nie je v nej ani iný háčik. Sme amatérsky online mesačník, ktorý vzniká len za pomoci našej dobrej vôle a sme radi za každého čitateľa.

Budú mi chodiť rôzne spamové maily? 

Nie.Vaša adresa bude použitá len na zasielanie samotného časopisu. Ak Ste však zahlásili tú istú adresu aj pri newsletteri, tak Vám bude samozrejme chodiť aj ten.

Čo ak už nechcem dostávať časopis do schránky alebo som zmenil mailovú adresu?

Stačí nám zaslať informačný mail na našu mailovú adresu. Ak ide o prerušenie predplatného, netreba udávať dôvod. V prípade zmeny adresy napíšete starú adresu a napíšete novú, aby sme Vám vedeli zameniť adresu v databáze.

 

Prípadné otázky radi zodpovieme na našej mailovej adrese alebo na sociálnych sieťach.

Službu predplatného ponúkame tu: Čísla časopisu

-DNA-

Kontakt

Časopis Abdon

casopisabdon@gmail.com

Vyhľadávanie

Fotografia použitá podľa Creative Commons FarbenfroheWunderwelt  © 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web zdarma!Webnode