Informácie k 2. ročníku súťaže

05.06.2014 20:02

 

Naj blog/stránka 2013/14

 

2. ročník súťaže o najlepší blog/stránku za obdobie júl 2013 až jún 2014.

Zapoj sa aj ty do súťaže o naj blog/stránku za obdobie 2013/14. Spoznáš iné svety a zmeníš pohľad na svet. Spropaguješ seba, svoju činnosť a zmysel pre umenie. Nájdeš nových fanúšikov a vycibríš si štýl. Odvážnym šťastie praje.

 

Podmienky súťaže, postup:

Zahlásenie súťažneho autorského blogu alebo stránky do 30.6.2014 prostredníctvom registračného listu, ktorý treba vyplnený zaslať na mailovú adresu   tvorivesutaze@gmail.com  . Po odoslaní održíte mail s bližšími informáciami.

Blog musí byť aktívni minimálne štyri mesiace v danom období (júl 2013 až jún 2014). Príspevky na blogoch by mali byť pôvodné a nekopírované z iných medií (časopis, noviny, knihy, internetové stránky). Nejde však o to, aby na blogu boli len veci od autora (obrázky, odkazy a pod.), ale aby ich autor nevydával za svoje diela, pretože nepodporujeme plagiátorstvo.

Súťaž prebieha v dvoch etapách. Prvá etapa je založená na registrácii súťažných blogov a stránok. Druhá etapa spočíva v hlasovaní za obľúbený blog alebo stránku. Hlasovanie bude prebiehať v podobe anketových lístkov, ktoré budú na stránke časopisu Abdon.

Registračný list nájdete tu: ulozto.sk/xPEiqfKw/registracny-list-naj-blog-2-rocnik-docx

Cena:

  • Titul najlepší blog/stránka za obdobie 2013/14
  • Diplom (1.-3. miesto)
  • Vecné ceny (1.- 3. miesto)
  • Cena za hlas - cena pre vyžrebovaný anketový lístok a jeho majiteľa

Uzávierka:

  • zahlásenie súťažných blogov a stránok - do 30.6.2014
  • hlasovanie za súťažné blogy a stránky - 9.7. - 15.8.2014

Vyhlasovateľ:
Časopis Abdon v spolupráci s ondrajs.eu.

Výsledky:

Zverejnené v druhej polovici augusta.

 

Časopis Abdon si vyhradzuje právo zmeniť podmienky súťaže a dátum uzávierky. Taktiež sa do súťaže môžu zapojiť aj prispievatelia časopisu Abdon. Vyhlasovateľ súťaže si vyhradzuje právo vylúčiť súťažný blog alebo stránku, ak nespĺňa podmienky súťaže.

 

 

Fotografia použitá podľa Creative Commons FarbenfroheWunderwelt  © 2012 Všetky práva vyhradené.

Tvorba webu zdarmaWebnode