Čo mi dala a čo mi vzala stáž v Abdone

17.03.2016 00:00

 

Ahojte,

keď  som sa pridala k online mesačníku Abdon, ani som nedúfala, že sa mi raz podarí dostať sa na miesto stážistky. Po prvom odmietnutí mojej žiadosti, keď bolo miesto obsadené, som si začala hneď zúfať, že na to nemám, ale povedala som si, že aj tak je takýto projekt skvelým spôsobom, ako sa realizovať. Nezbalila som teda kufre, namiesto toho som sa začala aktívne podieľať svojimi dielami na vzniku ďalších čísiel.

 

A potom to prišlo! Vyhlásenie, že sa hľadá nový stážista a ja som sa na to vrhla ako môj pes na údené. Podarilo sa!

 

Kopec obáv, stresov a nervozity ma sprevádzalo na dlhej ceste stážistu. No nakoniec som si užila písanie každého jedného príspevku. Občas bolo ťažké dodržať termíny, nielen pre lenivosť, ale aj zdravotný stav a pracovné vyťaženie. Je pre mňa takmer zázrak, že drvivá väčšina príspevkov bola odovzdaná do pôvodného deadline-u. Užila som si aj grafickú tvorbu a možnosť tvoriť ilustrácie k mojim príspevkom.

 

Myslím, že som stále celkom neopustila klietku a naplno nerozprestrela krídla svojej fantázie, ale táto stáž mi poodhalila mnohé slabé miesta v mojej tvorbe. Som šťastná, že som sa mohla svojou troškou podieľať na nových číslach Abdonu, svojimi zhrnutiami vás oboznamovať s obsahom nových čísiel a snáď sa mi občas podarilo zaujať vás aj niektorým so svojich príspevkov.

 

Toto však určite nie je koniec. S mojimi dielami sa môžete aj naďalej stretávať priamo v časopise a vždy sa budem tešiť milému slovu i dobre mienenej kritike.

 

abdon.png

Vaša Laya Mei

(stážistka)

Kontakt

Časopis Abdon

casopisabdon@gmail.com

Vyhľadávanie

Fotografia použitá podľa Creative Commons FarbenfroheWunderwelt  © 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web zdarma!Webnode