Amatérske príbehy - dcérsky projekt

14.07.2015 20:26

Projekt bol založený Marekom Sabolom (cca marec 2014). Koncom mája tohto roku nám prišla od Mareka ponuka, či nechceme projekt prevziať. A tak sa v júni Abdon stal oficiálnym majiteľom Amatérskych príbehov a spravil z neho svoj dcérsky projekt. Jeho riaditeľkou sa stala AZI (áno, naša šikovná AZI s jej príbehmi a bláznivou povahou).

Ja ako (teraz už) veľká šéfka, ešte predtým ako sme projekt oficiálne prevzali, som sa musela rozhodnúť. Musela som zvážiť, či má projekt budúcnosť, či máme čas, ochotu, ľudí a hlavne nápadov ako ďalej pokračovať. Vedela som, že projekt chcem prevziať. Problém bol čas. Prednedávnom som sa zapojila do redakčnej rady iného časopisu a moje povinnosti naberali (a ešte naberajú) na kvantite. Vedela som, že sama projekt nezvládnem. Preto som oslovila práve AZI a našťastie ju táto ponuka zaujala a s vervou sa pustila do prerábania webstránky a riešenia administratívy.

Projekt je určený pre každého kto rád píše. Či už píšete prózu, poéziu, úvahy alebo iný žáner. Nie je obmedzovaný ani vekom a preto sa do neho môže zapojiť ktokoľvek.

Budeme rady, ak sa zapojíte aj do nášho dcérskeho projektu. Prípadne si len prečítate príbehy a necháte komentár. Ak však máte nápad, ako niečo zlepšiť, neváhajte nám napísať na našu adresu casopisabdon@gmail.com alebo na adresu amatérskych príbehov amaterskepribehy@gmail.com.

Viac o projekte s úvodnými slovami AZI a počiatočnými príbehmi môžete sledovať na našej web stránke projektu - amaterskepribehy.wordpress.com/.

 

-DNA-

 

Kontakt

Časopis Abdon

casopisabdon@gmail.com

Vyhľadávanie

Fotografia použitá podľa Creative Commons FarbenfroheWunderwelt  © 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web zdarma!Webnode